Actina PBM 10400F/16GB/500/GTX1650/500W [1168]
10 w magazynie
SKU 3255203 Kategoria
Opis
Informacje dodatkowe
pa_gniazda-pci-express-x16-gen-4-x
1
Ilość DisplayPort
1
pa_ilosc-portow-ethernet-lan-rj-45
Ilość portów HDMI
pa_liczba-dedykowanych-kart-graficznych
pa_liczba-gniazd-displayport-karty-graficznej
pa_liczba-portow-dvi-d-karty-graficznej
pa_liczba-portow-hdmi-karty-graficznej
Liczba portów ps/2
Liczba procesorów
pa_liczba-zainstalowanych-dyskow
pa_liczba-zainstalowanych-dyskow-ssd
Maksymalna konfiguracja CPU
Wyjścia słuchawkowe
pa_predkosc-transferu-danych-przez-ethernet-lan
Waga produktu
10 kg
Technologia okablowania
10/100/1000Base-T(X)
pa_napiecie-wejsciowe-zasialcza
100-240 V
Liczba wątków
12
Cache procesora
12 MB
pa_maksymalna-pojemnosc-pamieci
128 GB
Pamięć wewnętrzna
16 GB
pa_gniazda-pci-express-x1-gen-3-x
2
pa_ilosc-portow-usb-3-2-gen-2-3-1-gen-2-typu-a
Ilość zatok 2,5 "
2
Ilość zatok 3.5"
Układ pamięci
2 x 8 GB
Taktowanie procesora
2,9 GHz
Szerokość produktu
210 mm
pa_ilosc-portow-usb-3-2-gen-1-3-1-gen-1-typu-a
Prędkość zegara pamięci
3200 Mhz
Liczba portów USB 2.0
4
pa_pamiec-adaptera-dedykowanej-karty-graficznej
4 GB
pa_maksymalne-taktowanie-procesora
4,3 GHz
Głębokość produktu
420 mm
Wysokość produktu
475 mm
Gniazda pamięci
4x DIMM
pa_calkowita-pojemnosc-dyskow-ssd
500 GB
pa_calkowita-pojemnosc-przechowywania
500 GB
Pojemność pamięci SSD
Zasilanie
500 W