Akumulator uniwersalny GEMBIRD BAT-12V9AH (12V DC; 9000mAh)
29 w magazynie
SKU 2632787 Kategoria
Opis
Informacje dodatkowe
Liczba baterii włączone
1 szt.
Napięcie baterii
12 V
Szerokość produktu
151 mm
Waga produktu
2,7 kg
Głębokość produktu
65 mm
Pojemność baterii
9 Ah
Wysokość produktu
94 mm