MONITOR SAMSUNG LED 32" LS32BM701UUXEN
3 w magazynie
SKU 3588890 Kategoria
Opis
Informacje dodatkowe
pa_pobor-mocy-w-trybie-czuwania
0,5 W
Kolory wyświetlacza
1 miliard kolorów
pa_zakres-temperatur-eksploatacja
10 – 40 °C
Napięcie wejściowe AC
100 – 240 V
Interfejs do montażu panelu
100 x 100 mm
Maksymalne żużycie mocy
150 W
Natywne proporcje obrazu
16:9
Kąt widzenia (pionowy)
178°
Kąt widzenia (poziomy)
178°
pa_glebokosc-urzadzenia-z-podstawa
193,5 mm
Ilość portów HDMI
2
Wersja HDMI
2.0
Wersja USB hub
2.0
Jasność wyświetlacza (typowa)
300 cd/m²
pa_wspolczynnik-kontrastu-typowy
3000:1
Rozdzielczość
3840 x 2160 px
Czas odpowiedzi (typowy)
4 ms
Głębokość (bez podstawy)
4,18 cm
Wersja Bluetooth
4.2
Pobór mocy
40 W
pa_zuzycie-energii-sdr-na-1000-godzin
40 kWh
Wysokość (bez podstawy)
42,5 cm
Typ HD
4K Ultra HD
Waga (bez podstawy)
5,7 kg
pa_wysokosc-urzadzenia-z-podstawa
517 mm
pa_zuzycie-energii-hdr-na-1000-godzin
57 kWh
Waga (z podstawą)
6,8 kg
pa_maksymalna-czestotliwosc-odswiezania
60 Hz
pa_szerokosc-urzadzenia-z-podstawa
716,1 mm
Szerokość (bez podstawy)
76,1 cm
pa_dlugosc-przekatnej-ekranu-cm
80 cm
Długość przekątnej ekranu
81,3 cm (32")