Szafa rack Lanberg WF10-2309-10B (9U; 462mm / 280mm / 310 mm; wisząca; Szklane; 10"; kolor czarny)
5 w magazynie
SKU 2618604 Kategoria
Opis
Informacje dodatkowe
Maksymalna waga
20 kg
Rozmiar
25,4 cm (10")
Szerokość produktu
280 mm
Głębokość produktu
310 mm
Wysokość produktu
469 mm